top of page
Modern Work Space

Firmamız Hakkında

AISA EVENT  kurumsal iletişimin toplumda öneminin artması ile şirketlerin ihtiyaçlarına çözümler üretmek için kurulmuştur. 


Dijital çözümlerde; internetten canlı yayın, virtual meeting, video konferans, webcast, tanıtıcı video çözümleri; röportaj ve reklam filmi çekimleri, animasyon video, ürün tanıtımı, seslendirme gibi ihtiyaçlar konusunda hizmet sağlamaktayız.

Kurumsal event çözümlerinde; her türlü toplantı, lansman, konferans, seminer, kongre, ve benzeri kurumsal organizasyonların yanı sıra, piknik, catering, özel party ve kutlama etkinlikleri konusunda hizmet sağlamaktayız. 

  

Aisa Event olarak, kendi bünyemizde barındırdığımız çözüm odaklı ve deneyimli ekibimiz, profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri odaklı hizmetlerimizle hızlı ve ihtiyaca uygun çözümleri sunmaktayız.


Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni ve vizyoner bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz.


AISA EVENT; bugüne kadar 200’ün üstünde iş ortağı ve müşterisiyle birçok global marka ve kurumsal yapılara hizmet sağlamakta olan Arka Plan Medya kuruluşudur.

bottom of page